Programy pro veřejnost

Vyberte si z naší nabídky připravených programů nebo nám sdělte vaše přání.

PříměstskÉ táborY SK TRINITY CHEB

Příměstské tábory organizuje SK Trinity Cheb v době letních prázdnin. Tyto tábory jsou zaměřené na sportovní aktivity dětí. Z velké části trávíme čas v lanovém centru a jeho okolí. Vždy jsou připravovány dny plné zábavy, dobrodružství a her. Aktuální termíny příměstských táborů jsou vždy vyvěšeny na www.sktrinity.cz

1 500 Kč/osoba/týden

Pro max. 25 osob od 6 let.


 

DEN S LANOVÝM CENTREM

Program na jeden den o víkendech, prázdninách a v den svátku. Den plný dobrodružství, her a zábavy. Po domluvě nabízíme možnost zorganizování programu na míru, dle přání zákazníka. Součástí programu může být krom lanového centra také plavba na kánoích, sportovní disciplíny v areálu lanového centra i mimo něj, lezecká stěna, lezení na skalách, lukostřelba, motokáry, jízda na koních, minigolf. V případě zájmu zajistíme občerstvení v podobě grilování (60,-Kč/osoba)

Cena dohodou dle programu a počtu osob

Max. 8 hodin pro 10 až 80 osob od 6 let.


 

 NAROZENINY V LANOVÉM CENTRU

Narozeniny trochu jinak. Program postavený na míru. Akce plná her a zábavy pro děti i dospělé. Součástí programu může být krom lanového centra také plavba na kánoích, sportovní disciplíny v areálu lanového centra i mimo něj, lezecká stěna, lezení na skalách, lukostřelba, motokáry, jízda na koních, minigolf. V případě zájmu zajistíme občerstvení v podobě grilování (60,-Kč/osoba)